Kosmetyki na kozetce

Czekoladowa hybryda Blueskye Shellac Nails Polska

Gabriela Młyńska 7 listopada 2016
flower
Która z nas nie lubi mieć pięknych dłoni i paznokci? Przecież nie od dziś wiadomo, że są one naszymi wizytówkami. A teraz jeszcze można poszaleć z jesiennymi barwami! Moje Drogie, dziś na Kozetce #hybrydy od #Bluesky #Shellac Nails Polska!

Zestaw składający się z bazy i topu w jednym oraz z przepięknego lakieru w odcieniu gorącej, prawdziwej czekolady (80561) a także kliku drobiazgów (pilnik, patyczki drewniane do skórek, folia do zdobień) otrzymałam od firmy Bluesky Shellac Nails Polska na spotkaniu blogerskim (tu możecie o nim przeczytać). Buteleczki są niemal identyczne, ale nie pomylimy się! Ta, która zawiera kolorowy lakier jest w tym samym odcieniu, co jej zawartość. Czyli, sięgając po buteleczkę kolorową mamy pewność, że sięgamy po lakier.
Preparat bazowo-wykończeniowy sprawdził się świetnie. Jako baza jest dość gęsty, ale nie sprawia problemu podczas nakładania. I dzięki swojej gęstości nie spływa z płytki paznokcia i nie zalewa skórek. Natomiast jako top: rewelacyjnie nabłyszcza. Nie pęka i nie ulega zarysowaniom. Niestety ma dość mocny, specyficzny zapach.
Kolor jest wydajny i mocno napigmentowany. Do pełnego krycia wystarczają dwie warstwy. Preparat ma rzadszą konsystencję niż baza i top ale nie stanowi to problemu. Kolor „rozkłada” się na płytce paznokcia równomiernie i nie spływa. Utwardzałam go 60 sekund w lampie led.
#Manicure hybrydowy wykonany na preparatach Bluesky utrzymał się na moich paznokciach 14 dni. Bez odprysków, bez pęknięć, bez matowienia. Jestem zaskoczona (niektóre wiodące marki wytrzymywały 5-7 dni) i zadowolona. Gdyby nie spory odrost, to pewnie wytrzymałby jeszcze tydzień 😉 Jeśli lubicie hybrydy, to odsyłam Was tu klik. Cena: 29 PLN