Kosmetyki na kozetce

Jesienne spotkanie blogerek urodowych w Rybniku

Gabriela Młyńska 15 października 2017
flower
Jesień obfituje nie tylko w spadające liście ale i w spotkania blogerskie! W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w Jesiennym Spotkaniu Blogerek Urodowych w Rybniku organizowanym przez Beatę? z bloga http://kosmetykitomagia.blogspot.com

#Spotkanie odbyło się w Karczmie Kassandra – bardzo klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem! (tak, to jest ważne, żeby w miłym towarzystwie zjeść coś pysznego!). Beata poprosiła nas o przyniesienie karmy dla zwierzaków którymi opiekuje się fundacja Jestem głosem tych, co nie mówią . Już wcześniej wspierałyśmy tą fundację i wiemy, że szczególnie jesienią i nadchodzącą zimą, zarówno zwierzakom jak ich opiekunom jest trudniej.
Nasze rozmowy na poważne tematy i pogawędki na mniej poważne, Beata przeplatała wręczaniem upominków od sponsorów. Muszę przyznać, że było tego sporo i ledwo zmieściłyśmy to wszystko z Agnieszką i Karoliną  w aucie 😉
Nasza niezastąpiona organizatorka zaczęła współpracę z firmą Joko i zorganizowała nam malowanie na face chartach, przy którym mogłyśmy sprawdzić każdy kosmetyk, a i śmiechu było co niemiara!
Dziękuję Beacie za zaproszenie, pozostałym uczestniczkom za sympatycznie spędzony czas oraz sponsorom za przekazane upominki!
A oto lista moich współtowarzyszek:
1. Karolina??http://fashionak-sklep.blogspot.com/
2. Renia??http://renia114.blogspot.com/
3. Ola??http://aleksandra1308.blogspot.com/
4. Monika??http://swiatdzikuski26.blogspot.com/
5. Sylwia??http://matczysko.pl/
6. Magda??http://magicwordcherry.blogspot.com/
7. Beata??http://kosmetykitomagia.blogspot.com
8. Agnieszka??https://mamazpasjablog.blogspot.com