Kosmetyki na kozetce

Przegląd upominków ze spotkania blogerek z 15.10.2016

Gabriela Młyńska 24 października 2016
flower
W poprzednim poście (klik) mogłyście przeczytać relację ze spotkania zorganizowanego przez Agę z http://mamazpasjablog.blogspot.com. A dziś pokażę Wam jakie rewelacyjne upominki otrzymałyśmy! Wskakujcie na Kozetkę i rozgośćcie się, zaczynamy!

Jesień jest idealnym czasem na detox, może warto się zaprzyjaźnić z zielonym jęczmieniem – http://www.avetpharma.pl/. Z mąki kokosowej mój mąż może wyczaruje mi jakieś pyszności? 😉 – http://www.olejowyraj.pl/ (ja stanowczo wolę leżeć i ładnie wyglądać niż piec…). A o moją skórę, włosy i paznokcie zadbają: Tymofarm – http://www.tymofarm.pl/ oraz Kerabione (tu skupiamy się także na rzęsach!) – http://kerabione.pl/.
Jesienne wieczory będą mi uprzyjemniały ozdoby od Kik – http://www.kik.pl/. Naszyjnik w pięknym odcieniu szarości od Monashe – http://www.monashe.pl/ będzie nadawał szyku moim jesiennym ubiorom. A dawkę pozytywnego kopa otrzymam od Zmiany Zmiany – http://zmianyzmiany.pl/.
Razem  z Chris Cosmetics ??? http://chriscosmetics.pl/ wyczaruję piękny makijaż, z Bluesky Shellac Nails Polska – https://www.facebook.com/blueskypolska/ na moich paznokciach zagości hybryda w odcieniu gorącej czekolady. Natomiast moje ciało rozpieści firma CD Kosmetyki – http://cd-koerperpflege.de/pl/. Z Iwostinem – https://www.iwostin.pl/ mogę rozpocząć kurację wybielającą i pozbyć się niektórych przebarwień na skórze twarzy. Słodkie mydełko od Mido – https://www.midokosmetyki.pl/ otworzy mi świat kosmetyków naturalnych!
Jeśli podczas jesiennych, chłodnych wieczorów lubicie owinąć się w koc i obejrzeć dobry film a przy okazji coś pochrupać to odsyłam Was do PopCrop – http://www.popcrop.pl/.  Ale jeśli wolicie czynnie spędzać czas to dla zabezpieczenia odzieży i butów polecam Wam produkty od Nikwax – http://www.nikwax.com/pl-pl/.
Conte ??? http://conteshop.pl/ będzie modelowało moją figurę 🙂 a nogi odpoczną z Shefoot – http://www.shefoot.pl/.
Kolejna dawka kosmetyków, których działania jestem bardzo ciekawa: o włosy zadbają Bioxsine – http://bioxsine.com.pl/ oraz Lee Stradford – http://www.leestafford.com/pl/, o dopełnienie makijażu: TianDe – https://www.facebook.com/Tiande-Wellness-224539491072184/, Felicea – http://felicea.pl/ oraz Lavera – http://www.lavera.com.pl/. O rzęsy i o zmysłowy zapach zadba V. Laboratories – http://www.vlaboratories.pl/pl/. A o relax pod pryszicem – Fa – http://www.pl.fa.com/fa/pl/pl/home.html.
Wraz z Eveline ??? https://www.eveline.eu/ (którą doceniam co raz bardziej z każdym wypróbowanym kosmetykiem!) zaszaleję z kolorami na ustach i paznokciach oraz zadbam o skórę ciała i twarzy! Firma Equilibra – http://www.equilibra.pl/ sprezentowała mnie i pozostałym uczestniczkom spotkania bardzo ciekawy olejek oraz sporą dawkę próbek.
Nasza genialna organizatorka tę paczkę zostawiła na sam koniec. I ja też pokazuję Wam cukiereczki od Indigo – https://www.indigo-nails.com/ jako ostatnie! <3
Jeszcze raz dziękuję Agnieszce za zaproszenie, pozostałym uczestniczkom za mile spędzony czas i sponsorom za moc upominków!