Kosmetyki na kozetce

Spotkanie blogerek 15.10.16 – relacja

Gabriela Młyńska 21 października 2016
flower
Spotkania blogerek to czas spędzony z pozytywnie zakręconymi osobami. To czas, w którym ładuję swoje akumulatory. To karuzela śmiechu i uśmiechu, konstruktywnej wymiany zdań. Po takim spotkaniu i poznaniu nowych osób (z którymi rozmawia się jak ze starymi znajomymi) wiem, że moje pisanie ma sens! Zapraszam Was na relację z kolejnego takiego wydarzenia!

Po raz drugi uczestniczyłam w spotkaniu organizowanym przez Agnieszkę (http://mamazpasjablog.blogspot.com). I wiedziałam, że znów spotkanie będzie idealnie zorganizowane i bardzo udane! Aga – jeszcze raz wielkie dzięki za zaproszenie i moc wrażeń podczas babskiej nasiadówki!  Cafe Kattowitz (klik) jak zawsze przyjęło nas ciepło, nikt z obsługi nie patrzył na zgraję roześmianych, pięknych i pewnych siebie kobiet spode łba 😉 Polecam Wam galaretkę owocową z bitą śmietaną!
Po przywitaniu i pogawędkach przyszedł czas na przedstawicieli Bluesky Shellac Nails Polska (klik), którzy wręczyli nam paczuszki zawierające top i bazę oraz kolor i kilka sympatycznych akcesoriów.
Następnie, po przełamaniu mojego wewnętrznego strachu przed publicznymi wystąpieniami, opowiedziałam dziewczynom o pielęgnacji naszej skóry twarzy, szyi i dekoltu po lecie, o zabiegach gabinetowych, które można jesienną porą przeprowadzać bezpiecznie. I chyba niepotrzebnie się denerwowałam bo wszystko poszło dobrze, a i dziewczyny słuchały z zainteresowaniem i zadawały sporo pytań.
Odwiedziła nas także Pani Monika, która reprezentowała firmę TianDe (klik) (na moim blogu znajdziecie kilka wpisów poświęconych ich kosmetykom). Tym razem opowiedziała nam o kolorówce, przeprowadziła także zabieg pielęgnacyjny na dłonie. Oj, zapachy były wspaniałe!
Zamknięciem „części teoretycznej” spotkania było wystąpienie Beaty (http://kosmetykitomagia.blogspot.com/) na temat firmy Conte (klik) jej produktów.
I nadeszła chwila, podczas której każda blogerka czuje się jak dziecko podczas otwierania prezentów świątecznych! Paczkom, paczuszkom, pudełkom i reklamówkom nie było końca (Aga bardzo zaszalała, jechaliśmy w dwa wypchane auta na spotkanie!). Agnieszka W. (http://okiemdziewczyn.pl/) wyciągnęła wnioski z ostatniego spotkania i przyjechała z walizką ;D i muszę przyznać, że był to bardzo dobry pomysł! Bawiłam się świetnie, było mi bardzo miło spotkać się znów z większością z Was, miło było także poznać nowe twarze! To co, kiedy się widzimy znów moje Drogie?
Na spotkaniu były:
Agnieszka: ??http://mamazpasjablog.blogspot.com
Karolina: http://globalnie.blogspot.com/
Agnieszka W. :http://okiemdziewczyn.pl
Malwina: https://www.youtube.com/user/Malwinkowo
Kasia: http://kasias1980.blogspot.com
Kasia: http://kobiecefascynacje.blogspot.com
Beata: http://kosmetykitomagia.blogspot.com
Karolina: http://biszkopcik86.blogspot.com
Karolina: ??http://fashionak-sklep.blogspot.com
Aleksandra:??http://aleksandra1308.blogspot.com
Sara: http://dziewczynaagenta007.blogspot.com/
  • Ja 🙂