Kosmetyki na kozetce

Vichy Dermablend – transparentny puder utrwalający

Gabriela Młyńska 13 czerwca 2017
flower
Lato nadchodzi! A razem z nim intensywne słońce i wyższe temperatury. Musicie przyznać, że nie jest to idealna pogoda dla perfekcyjnego makijażu. Ale od czego jest puder utrwalający? Dziś na Kozetce #Vichy Dermablend! Wskakujcie!

Ten transparentny puder zamknięty jest w zakręcanym, plastikowym opakowaniu. Jest ono dość solidne, zakrętka zaliczyła kilka upadków – nic się z nią nie stało. Vichy jak zawsze podbija moje serce minimalizmem: czarna zakrętka, czarny napis na przezroczystym pojemniczku. Pod zakrętką znajdziemy białą gąbeczkę ułatwiającą aplikację pudru.
Produkt ten ma za zadanie utrwalić działanie korekcyjne fluidu z tej samej gamy i sprawić, że nasza skóra wygląda dobrze nawet do 18 godzin po aplikacji (taką informację znalazłam na stronie internetowej Vichy). Niestety nie posiadam ani fluidu ani podkładu #Dermablend w swoich zapasach kosmetycznych. Ale #puder testowałam na kilku podkładach i kremach BB. Za każdym razem uzyskiwałam spory efekt matu. I różny czas idealnego makijażu. Czasami pierwsze poprawki robiłam po wyjściu z pracy (około 8-9 godzin), czasami już po upływie 3 trzeba było „przypudrować nosek”. Przy pierwszych kilku aplikacjach trochę zaskoczyło mnie uczucie ściągania, które na szczęście dość szybko mijało. Obawiałam się najazdu „nieprzyjaciół” – bo przecież nakładam kolejną warstwę na skórę, może źle zareagować i wysyp pryszczy, zaskórników gotowy. Nic bardziej mylnego! Moja skóra pozostała czysta, gładka i zdrowa! Vichy Dermablend nie podkreśla istniejących już niedoskonałości. Co bardzo mnie ucieszyło, bo do tej pory, gdy stosowałam utrwalacze, zawsze, ale to zawsze, suche skórki były widoczne z daleka. Aplikacja produktu jest banalna: po nałożeniu podkładu nakładamy dość sporą ilość pudru, po 2 minutach zmiatamy pozostałości pędzlem i gotowe! Zmatowione-utrwalone!
Jestem zadowolona z tego produktu. Moja skóra wygląda bardzo dobrze i o dziwo – naturalnie. Transparentny puder utrwalający Vichy Dermablend będzie idealny na lato. Ale też sprawdzi się przy cerach tłustych, problematycznych (warto zwrócić uwagę, że nie zawiera on parabenów i jest przyjazny skórze wrażliwej oraz  alergicznej). Więcej o całej serii przeczytacie tu klik. Ceny produktu wahają się od 60 do 80 PLN.