Kosmetyki na kozetce

Zalotne spojrzenie – tylko z Perhaeps

Gabriela Młyńska 23 października 2017
flower
Zalotne spojrzenie spod przepięknej firany rzęs? To chyba marzenie większości z nas. Ale spoglądając w lustro, bardzo często odkrywamy, że Matka Natura poskąpiła nam tego. I zamiast pięknych, długich, grubych i podkręconych rzęs w wibrującym odcieniu czerni mamy wyblakłe, krótkie krzywulce, których jest mało… Na szczęście są i na to sposoby i jednym z nich są rzęsy i kępki Perhaeps!

Do testów otrzymałam paczkę wybranych kępek oraz paczkę rzęs – model Donna.
Kępki (60 sztuk podzielonych na 3 długości: krótkie, średnie, długie) wykonane są bardzo precyzyjnie. Bardzo cieszy brak przeklętego przez większość z Was węzełka u nasady kępki. Aplikacja jest dziecinnie łatwa. Ich naturalny wygląd pomaga wyczarować olśniewający makijaż wieczorowy ale też podkreśli oko w zwyczajnej, codziennej stylizacji. I tak, możemy się bawić: kępki dodane w zewnętrznym kąciku oka – sprawią, że nasze spojrzenie będzie tajemnicze, zalotne. Natomiast te nałożone na środku powieki – optycznie powiększą oko. Najczęściej sięgałam po kępki krótkie i średnie. Najdłuższe okazały się być za długie i nadawały mojemu spojrzeniu zbyt teatralny wygląd. Czarny klej dołączony do zestawu spisał się na medal – nie było go widać i bardzo dobrze trzymał wszystko na swoim miejscu!
Rzęsy Donna urzekły mnie swoją prostotą. Moim zdaniem pasują do każdej stylizacji. Zapakowane w plastikowe pudełeczko czekają na to, by zaczarować spojrzenie 🙂 Włoski osadzone są na bardzo elastycznym, bezbarwnym pasku. Są bardzo lekkie, praktycznie nie czuć ich na powiece. Ale niestety, przezroczysty klej okazał się być bardziej białym klejem… Szybko zastąpiłam go tym czarnym od kępek.
Produkty Perhaeps mile mnie zaskoczyły. Nie jestem wielką fanką sztucznych rzęs, ale te okazały się być bardzo łatwe w użyciu i wyglądające naturalnie. Zaskakująca jest także ich cena: zarówno kępki jak i paski rzęs kosztują 13.99 PLN. Kupicie je tutaj: Nocanka i Wizaż24. A o samych rzęsach i ich modelach możecie poczytać tutaj: http://www.perhaeps.pl i tutaj: Kreatywny wizaż.
Mam dla Was niespodziankę! Ze strony http://www.perhaeps.pl wybierzcie jeden model rzęs i napiszcie w komentarzu do tego posta, na jaką okazję byście go użyły. Najbardziej kreatywny komentarz wygrywa wybrany model rzęs. Czekam do 30.10.2017 a 31.10.2017 zostanie wybrany najciekawszy komentarz 🙂 Byłoby mi miło, gdybyście udostępniły ten post także na FB 😉 – ale nie jest to koniecznością.
A tu bonus: jedno oko „zrobione” a drugie hmmm… 😉